KONST / Litografier / Färglitografi 7528083
nr 752 8083
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, Harald Lindberg (1901-1976), fartyg, signerad, 168/310, 33x49
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 april 2012
kl 17:32:28
9/4 17:27:27
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg